Trojská 230/96, 171 00 Praha 7 - Troja, tel.: +420 284 691 121, e-mail: info@mctroja.cz česky english

Úvod » Městská část » Trojská kotlina

Pomozte nám zajistit provoz Pošty Partner v letních měsících

Pobočka České pošty provozovna Partner v Troji úspěšně poskytuje své služby a postupně se zvětšuje počet podání. Pobočku obsluhuje milá paní Jolana Valsová, která bude v letních měsících čerpat dovolenou a musíme po tu dobu zajistit provoz pobočky nebo pobočku zavřít, což bychom velmi neradi.

Proto se obracíme na ty z Vás, kdo jste v minulosti na poště pracovali a máte s touto prací zkušenosti a nyní jste třeba na mateřské dovolené nebo ve starobním důchodu a mohli byste nám pomoci se zajištěním Pošty Partner. Nepotřebujete již důkladné proškolení a měli bychom záruku, že bude vše v pořádku. Jednalo by se o krátkodobé pracovní úvazky během nepřítomnosti stálé zaměstnankyně, zvláště během července a srpna.

Nebo ve svém okolí víte o někom, kdo by nám mohl pomoci. Pokud by bylo třeba zaškolení, je nyní ještě čas na jeho absolvování.

Kdo byste měl o tuto práci zájem nebo nám chtěl pomoci, můžete se telefonicky nebo e-mailem na mne obrátit, ráda se Vám budu věnovat a sdělím Vám vše potřebné. Kontakt: Ing. Irena Marková, e-mail: markova@mctroja.cz , tel: 606409067. 

Publikováno: 06.03.2024