Trojská 230/96, 171 00 Praha 7 - Troja, tel.: +420 284 691 121, e-mail: info@mctroja.cz česky english

Úvod » Aktuality

Vstup do tělocvičny Základní školy Trojská 110 bez klíče

 

Během letních prázdnin byl u všech vstupních dveří do objektu Základní školy Trojská 110, Trojského gymnázia Sv.Čecha a tělocvičny namontován nový vstupní systém, umožňující vstup na otisk prstu. K tomuto opatření jsme přistoupili na základě požadavku na zvýšení bezpečnosti žáků a studentů ve škole a zvýšení ochrany majetku škol i městské části. Stále otevřené dveře, zajištěné kamenem a umožňující vstup komukoliv, toto nesplňovaly.
Do tělocvičny se vstupuje spodním bočním vchodem a o oprávnění vstupu do prostor tělocvičny v odpoledních hodinách rozhoduje úřad městské části. Otisky prstů jsou snímány do souboru, ke kterému má za MČ Praha-Troja přístup pouze Ing. Marková.  Snímání otisků prstů u cvičících se provádí přímo na úřadě městské části v kanceláři Ing. Markové, a to především v úřední dny Pondělí a Středu od 10 do 12 a od 13 do19 hodin.  Po dohodě je možné přijít i v ostatní dny včetně pátku, zvláště v odpoledních hodinách, které navazují na hodiny cvičení.
 
Změnil se také způsob otevírání dveří při východu z budovy. Neotvírá se žádnou klikou ani madlem, ale zatlačí se na segment ve spodní polovině dveří, který je zobrazen na obrázku, a dveře se otevřou.

 

 

Publikováno: 30.09.2010