Trojská 230/96, 171 00 Praha 7 - Troja, tel.: +420 284 691 121, e-mail: info@mctroja.cz česky english

Úvod » Městská část » Doprava

Trojská – Pod Lisem – Nad Kazankou – změna dopravního režimu od 21.6.2014

Vážení občané,

S ohledem na rozhodnutí soudu je nezbytné s maximální intenzitou pokračovat v pracích na dokončení stavby MO Blanka. Z toho důvodu jsou v okolí křižovatky Pod lisem – Trojská zavedena dopravní omezení, která se budou v průběhu léta několikrát měnit. V této části probíhají práce více zhotovitelů, vedle výstavby inženýrských sítí, tramvajového tělesa, chodníků a vozovek v rámci Městského okruhu je zde též výstavba kanalizace (akce PVS) a realizace kabelových tras (akce PREdi), plynovodu apod. Výstavba probíhá pozičně v různých fázích, tomu bude odpovídat i vedení pěší a automobilové dopravy.

Doba omezení se předpokládá do 09/2014. Aktuálně od 21.6.2014 dojde k podstatnému zkrácení kyvadlového provozu vozidel (posunutí spodního semaforu k vrátnici EZU). Dále dojde k uzavření severního ramene křižovatky tj. ul. Trojská ve směru z/do Kobylis nebude průjezdná!

V ulici Nad Kazankou bude od školy k tramvaji zřízen obousměrný provoz pro rezidenty. Parkování bude umožněno v poněkud menší míře než doposud. U tramvaje bude ulice Nad Kazankou zaslepena. Noční autobus X53 z Nádraží Holešovice bude zajíždět do Troje a bude ukončen u Čechovy školy http://www.dpp.cz/omezeni-dopravy/nadrazi-holesovice-trojska-docasne-preruseni-provozu-tramvaji/.

Omlouváme se za omezení touto stavbou v širším okolí a žádám vás o zaslání případných připomínek a stížností přímo na můj email drdacky@mctroja.cz. Ve čtvrtek 26.6. ráno máme další jednání s Odborem dopravy Prahy 7, se stavbou, Policií ČR a dalšími, na kterém můžu trojské připomínky uplatnit. s přáním klidného víkendu

Tomáš Drdácký, s použitím podkladů firmy Metrostav

Publikováno: 20.06.2014