Trojská 230/96, 171 00 Praha 7 - Troja, tel.: +420 284 691 121, e-mail: info@mctroja.cz česky english

Úvod » Městská část » Kultura a volný čas

Softballový klub SaBaT PRAHA v Troji přijímá celoročně nové hráčky

Softball je pálkovací hra, která je variantou baseballu pro děvčata.
V našem klubu softballem komplexně rozvíjíme tělesnou individuální zdatnost a sportovní dovednosti děvčat – správné běhání, ohebnost, rychlost, reakci, pružnost, koordinaci, fyzickou zdatnost a v neposlední řadě vzájemnou komunikaci a spolupráci v týmu. Vše především formou zábavy a her.

Tréninky poskytují dětem nejen individuální přístup a kvalitně strávený volný čas pod vedením trenérů s reprezentační zkušeností, ale i moderní softballové hřiště a zázemí špičkového oddílu, který pravidelně vychovává hráčky pro reprezentaci ČR.

Softball táhne a stává se čím dál populárnější, jak ukázalo Mistrovství Evropy žen 2013 spolupořádané naším klubem. Potvrdilo také, že umíme vychovávat talenty. Náš mladý vrcholový tým letos zatím s přehledem bojuje o postup do Extraligy.
Aktuálně máme v reprezentaci žen nadhazovačku a v reprezentaci mládeže 2 hráčky.

V minulém roce se naše týmy juniorek, kadetek a žákyň hrály v Extraligách svých kategorií. V SaBaTui to zkrátka s mládeží umíme. Pracujeme s dětmi již od nejútlejšího věku.
Nové členy do všech svých mládežnických týmů přijímáme celoročně!

Provádíme nábory do těchto týmů:

Žákyně: 8 – 13 let

Kadetky: 13 – 16 let

Tréninky: úterý a pátek, 17:00 – 18:30

Jak se přihlásit do týmu

Ideální je zkontaktovat trenéra příslušného týmu dle vaší věkové kategorie, který vám rovněž zodpoví vaše dotazy.  Přihlásit se můžete přímo na tréninku tohoto týmu. Stačí přijít 15 minut před začátkem tréninku před klubovnu v Trojském areálu (U Vltavy 1, v blízkosti stanice tramvaje „Trojská“) a nahlásit se trenérovi. Zároveň si můžete trénink rovnou vyzkoušet. K tréninku vám postačí standardní sportovní oděv a obuv + pití, softballové vybavení bude zdarma k zapůjčení na místě.

Kontakty na trenéra: Jan Měřička, 605 233 517, jan.mericka@seznam.cz

Nováčky čeká príma parta, trenéři s reprezentační zkušeností a také měsíc trénování zdarma! 

Přivítáme každého nováčka, který má chuť sportovat. Tak neváhejte a přijďte! 

Publikováno: 13.05.2015